środa, 7 września 2011

Historia pewnych Jotpegów

Chyba przyszedł moment, żeby napisać dlaczego właściwie ten blog i strona foticzka.com powstały.. 
Lubimy robić zdjęcia i konstruować różne rzeczy ale nigdy nie lubiliśmy się tym chwalić poza mini gronem najbliższych.

Któregoś dnia postanowiliśmy uporządkować wszystkie nasze zdjęcia na dużym dysku. Segregowaliśmy, sortowaliśmy, zmienialiśmy nazwy, aż w końcu dysk padł i nie można było nic z niego odczytać. To stało się w kwietniu. Od kwietnia dysk wędrował i nie bardzo wszyscy wiedzieli co z nim zrobić, a jak już wiedzieli to chcieli za to duże pieniądze :) My natomiast nerwowo szukaliśmy zaginionych zdjęć na płytach, u znajomych i na innych nośnikach. Wtedy postanowiliśmy, że nie ma sensu robić tego wszystkiego tylko do szuflady. Mimo, że zdjęcia robi teraz prawie każdy  i bardzo wiele osób prowadzi blogi fotograficzne uznaliśmy, że nie będzie to dla nas przeszkodą do stworzenia własnego. 

Dwa dni temu okazało się, że nasz kolega Cyprian odzyskał nasze zdjęcia. Po 5 miesiącach mamy je znów. Obecnie są wrzucone do jednego dużego wora i trudno zorientować się co gdzie i kiedy? ale za kilka dni powinniśmy to ogarnąć. Ciekawe co tam jest :) Wy też nie wiecie co macie na swoich dyskach? 

Dzięki Cyprys! :) 


Tak wygląda zawartość odzyskanego dysku. W każdym z folderów znajduje się masa pomieszanych zdjęć z różnych lat.. Niezła będzie zabawa z porządkowaniem :) ale i tak jesteśmy szczęśliwi !Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza