poniedziałek, 29 października 2012

Za oknem nie zawsze świeci słońce!

Foticzka na warsztatach fotografii fashion, glamour i beauty?
Tak. Właściwie dlaczego nie?


Zobaczyłam najnowszą sesję Mandaryny, dowiedziałam się, że nie wszyscy mamy tylko 32 zęby, przekonałam się, że nie jestem w stanie dostrzec większości oświetleniowych trików na zdjęciach Wojtka, bo to co za oknem , dla mnie jednak zawsze podświadomie jest słońcem. Utwierdziłam się również w przekonaniu, że nie jestem wielką Fanką estetyki zdjęć Bąkiewicza, ale on sam zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

To dla mnie zawsze bardzo interesujące doświadczenie, gdy mogę posłuchać opowieści o fotografii na przykładzie konkretnych zdjęć, poznać kulisy sesji  i sposoby rozwiązywania problemów z oświetleniem.  Zawsze zazdrościłam wszystkim fotografom modowym tej dokładności, dbałości o każdy szczegół i dążenia do osiągnięcia dokładnie takiego efektu, jaki sobie zaplanowali. Sama raczej bardzo spontanicznie podchodzę do fotografii, rzadko planuję czy rozrysowuję jak ma wyglądać zdjęcie. Czekam raczej na emocje i odpowiednie momenty. Po spotkaniu wiem, że czas to zmienić. Pójść o krok dalej i w końcu nauczyć się ustawiać modeli na zdjęciu.  I uda się! Musi się udać!

 Za niecały miesiąc kolejne warsztaty. Idę! Bez względu na tematykę.  Kto idzie ze mną?

Agata/Foticzka.com

Warsztaty fotografii fashion, glamour i beauty prowadzone przez Wojtka Bąkiewicza

3 komentarze:

 1. Ja chętnie bym poszedł na takie warsztaty i poznał różne tricki :) a gdzie jest informacja odnośnie terminów i miejsca ?
  Pozdrawiam Rafał

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Damy znać jeśli będziemy wiedzieli o następnych. :)
   Pozdrawiamy

   Usuń
  2. https://www.facebook.com/events/552810044740620/

   Następne spotkanie 9 kwietnia :)

   Usuń